Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Ibrahima Kalil Barry

Označení dítěte v databázi: 30567
Chlapec, 26 let
Adoptován
Ibrahima Kalil Barry byl adoptován v roce 2004 a dnes navštěvuje 3. ročník střední školy ve škole La Source.
Město, čtvrť: Conakry, Gbessia
Země: Guinea
Matka: Zenabou Camara, nar. 1976, v domácnosti
Otec: Sekou Oumar Barry, nar. 1956, Hlídač
Popis situace: Chlapec má postižení jedné ruky a moc si přeje nadále studovat, protože ví, že manuální prací se neuživí. Díky adoptivním rodičům chlapec dokončil střední školu. Nyní studuje na univerzitě, kde by měl své studium ukončit v létě 2020. Bez podpory nových adoptivních rodičů by se jeho přání dostudovat nemohlo uskutečnit.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 30567, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie