Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Aissatou Lamarana Bah

Označení dítěte v databázi: 60456
Dívka, 26 let
Adoptována
Aissatou Lamarana Bah byla adoptována v roce 2003 a dnes navštěvuje 10. třídu ve škole G.S. Humaniste Kirikou (Kaporo Rail).
Město, čtvrť: Conakry, Kipé
Země: Guinea
Matka: Koumbateneu Bah, nar. 1959, v domácnosti
Otec:
Popis situace: Oumou vyrustala bez otce. Jeji matka je v domacnosti a rodine chybi financni prostredky na uspokojeni zakladnich potreb deti. (sestra Aje Bailo Bah - 60447) Díky adopci na dálku mohla chodit Aissatou do školy a dnes se učí na švadlenu.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 60456, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie