Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Emmanuel Tamba Tolno

Označení dítěte v databázi: 6049
Chlapec, 25 let
Adoptován
Emmanuel Tamba Tolno byl adoptován v roce 2004 a dnes navštěvuje 3. ročník střední školy ve škole Complexe scolaire humaniste Mon peuple.
Město, čtvrť: Conakry, Lambanyi - Kirotte
Země: Guinea
Matka: Christine Sia Tolno, nar. 1962, žena v domácnosti
Otec: André Fara Tolno, nar. 1962, dozorce
Popis situace: Životní úroveň je velmi nízká. Příjem rodiny nestačí na zabezpečení výdajů na školní docházku, výživu, zdravotní péči a oblečení pro dítě. Chlapec má jednu sestru a tři bratry.
Kontakt: Lucie Tamášová, lu@centrumdialog.cz, tel. 605 246 227, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 6049, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie