Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Diana Anyango Odayo

Označení dítěte v databázi: 602038
Dívka, 24 let
Adoptována
Diana Anyango Odayo byla adoptována v roce 2009.
Město, čtvrť: Kisumu, Paponditi
Země: Kenya
Matka: Marry Achieng Odayo, nar. 1958, farmářka
Otec: John Joseph Odayo, nar. 1953, farmář
Popis situace: Diana je velice talentovaná dívka. V roce 2012 dosáhla nejlepších vysledků v kraji. Na konci roku 2016 bude skládat závěrečné zkoušky a chystat se na univerzitu. I když pochází v malé vesnišky Paponditi, Diana patří mezi nejlepší studenty ve své škole v Nairobi, hlavním městě Keni. Diana by chtěla být lékařkou. Díky podpoře adoptivního rodiče si svůj sen může uskutečnit.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 602038, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie