Centrum Dialog

Zveme Vás na vernisáž fotoprojektu "Afrika očima dětí" a další akce

Kdy?
29. Květen 2016 - 18:00 - 20:00

Kde?
Café Platýz na Národní 416/37, Praha 1

V neděli 15.5. za námi do Prahy přiletí dva z našich keňských koordinátorů. Moc se z jejich návštěvy těšíme a abychom jejich čas u nás využili naplno, zorganizovali jsme několik akcí, pro školy i pro veřejnost. Věříme, že se na některé z nich uvidíme, abyste se mohli s Adadou a Jamesem osobně poznat.

Také nás moc těší spolupráce s herečkou Simonou Stašovou, která se po dlouholeté podpoře Centra Dialog a projektu Adopce afrických dětí na dálku, rozhodla, že se stane naší patronkou. V neděli 29. května proto společně s ní a keňskými koordinátory Jamesem a Adadou završíme dvouleté snažení desítek keňských dětí vernisáží výstavy fotografií s názvem “Afrika očima dětí.

Žáčci z našich keňských škol nafotili působivou sérii fotografií, která dokumentuje jejich každodenní radosti i starosti, kam chodí pro vodu, jak vypadá jejich nejbližší okolí a spolužáci, anebo třeba jejich cesta do školy. Rezervujte si tedy termín ve vašem kalendáři - vernisáž se uskuteční v neděli 29. 5. v 18 hodin v Café Platýz na Národní 416/37, Praha 1.

Večer bude mít celkem jednoduchý program. Po zahájení vernisáže paní Simonou Stašovou, přijde představení Jamese Omola a Ahmeda Ibrahima (Adady). Oni dva se podíleli přímo na tomto fotografickém projektu a mohou nám o něm popovídat. Následně bude také prostor na zodpovězení všech dotazů ohledně projektů Centra Dialog (Adopce afrických dětí na dálku, fotoprojekt Afrika očima dětí, výstavby škol a jiné komunitní projekty). Po skončení oficiálního programu bude i prostor pro osobní konzultaci týkající se vašich adoptovaných dítek.

Současně vás zveme také do Vily Flora na neformální přátelské setkání s Adadou a Jamesem. Díky vhledu a mnohaletým zkušenostem věříme, že nám kluci připraví velmi zajímavé povídání, ukážou nám Keňu z různých pohledů a společně najdeme odpovědi na různé otázky, které nás budou napadat. Akce proběhne 19. května od 19hodin ve Vile Flora na adrese Vlašimská 13.

Budeme se na Vás těšit!

S pozdravem tým Centra Dialog o.p.s.

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.