Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Dorine Mwembe Kabeyi

Označení dítěte v databázi: 10378
Dívka, 19 let
K adopci
Situace tohoto dítka je naléhavá
Město, čtvrť: Kisumu, Obunga
Země: Kenya
Matka: Marcelyne Mongeresa, nar. 1976, prodavačka
Otec: Nathan Mwembe Teti, nar. 1961, opravovač bicyklů
Popis situace: Dorine má ještě dva sourozence. Příjem rodiny je závislý na prodeji zeleniny a opravování bicyklů. Peníze ale nestačí na zaplacení školného. Dorine byla již adoptována, ale její podpora skončila. Stále však nemá dostudovanou střední školu. Hledáme nového adoptivního rodiče, který by jí podpořil ve studiu a pomohl jí získat maturitu.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 10378, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie