Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku
Stav:     Země:     Strana 1 | celkem 130 dětí

Kadiatou Fofana

Označení v databázi: 30971
Není adoptována
Situace tohoto dítka je naléhavá
Dívka, 18 let, Guinea
Situace rodiny se od smrti otce dívky stále zhoršovala. Dívka má dva bratry a dvě sestry.
Díky nedávno ukončené podpoře studuje Kadiatou na základní škole a momentálně pro ni hledáme dalšího adoptivního "rodiče", aby mohla pokračovat.

M´Mah Keita

Označení v databázi: 60755
Není adoptována
Situace tohoto dítka je naléhavá
Dívka, 18 let, Guinea
Rodinná situace je velmi vážná. Oba rodiče dívky zemřeli. M´Mah žije se svou babičkou, která si nemůže dovolit platit školné. Dívka je v roce 2018 v 9. třídě. Už byla adoptována, ale podpora v červnu 2018 skončila. Pro dívku máme nyní prostředky na studium do konce roku 2018. Na další období proto pro ni hledáme nového adoptivního rodiče, který by ji umožnil dále studovat bez přerušení.

Nicol Achaya

Označení v databázi: 60997
Není adoptována
Situace tohoto dítka je naléhavá
Dívka, 16 let, Kenya
Rodiče dítěte nejsou schopni zabezpečit základní potřeby. Každá pomoc pro dívku bude vítána. Nicol má jednoho mladšího bratra. Dívka již byla jednou adoptována, nyní pro ni hledáme nového adoptivního rodiče, aby mohla dokončit poslední rok základní školy, případně dále pokračovat ve vzdělání.

Shawn Nyabwari

Označení v databázi: 601823
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 14 let, Kenya
Shawn žije se svou matkou a babičkou. Maminka nemá práci. Snaží se příležitostně vydělávat, a tím živit syna i babičku. Bohužel její příjem nestačí na zaplacení všeho, co dítě potřebuje. Otec je opustil po narození Shawna.

Reinhard Omondi

Označení v databázi: 601983
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 13 let, Kenya
Reinhard pochází z chudé rodiny. Jeho rodiče pracují v zemědělství. Nemají však dost prostředků na to, aby mohli chlapci umožnit chodit do školy. Chlapec už byl adoptovaný a díky tomu začal studovat základní školu. Teď hledáme nové podporovatele, kteří by mu umožnili pokračování.

Abdoulaye Yero Barry

Označení v databázi: 301146
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 11 let, Guinea
Abdoulaye má další dva sourozence, kteří jsou v projektu. Pochází z početné a velice chudé rodiny. Jeho rodiče nemají dostatečné příjmy na to, aby děti uživili a aby jim poskytli kvalitní vzdělání. Chlapec byl již několik let adoptovaný, aktuálně mu hledáme dalšího podporovatele, aby mohl pokrčovat ve studiu na základní škole.

Charles Omondi

Označení v databázi: 602167
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 11 let, Kenya
Charles je velice šikovný chlapec. Rád čte. Jeho rodiče jsou ale velice chudí a nemohou si ovolit platit dítěti školní výlohy. Charles díky adopci začal chodit na základní školu a nyní (v roce 2018) chodí do páté třídy. Hledáme pro něj další podporu, aby mohl ve studiu pokračovat.

Luqman Juma

Označení v databázi: 602124
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 11 let, Kenya
Početná rodina (rodiče, 6 dětí a 2 vnoučata) bydlí v malém domku ve slumu. Otec na jehož výdělku je zavislá celá rodina je nyní nezaměstnaný. Luqman byl již kráce adoptován a hledáme pro něho další podporu, aby mohl pokračovat v docházce na základní školu.

Yahia Thabit Jamaldin

Označení v databázi: 602097
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 10 let, Kenya
Rodiče se rozvedli a dítě žije u své babičky. Ta se ale stará o dalších 6 dětí, bratranců a sestřenic malého Yahyi. Babička se živí prodejem zmrzliny, což ale nestačí na zajištění všeho potřebného pro děti. Yahia už byl adoptovaný. Podpora ale skončila. Nyní hledáme pro chlapce nového adoptivního rodiče. Yahia je nadaný a byla by velká škoda, kdyby přerušil školní docházku.

Amina Abdul

Označení v databázi: 602226
Není adoptována
Situace tohoto dítka je naléhavá
Dívka, 8 let, Kenya
Matka dívky pracuje jako pokojská, aby vydělala dostatek peněz pro svou rodinu, ale plat bohužel není dostatečně vysoký. Otec je momentálně bez práce. Amina by se chtěla stát právničkou, aby v budoucnosti mohla hájit práva chudých lidí. Je to velmi tvrdě pracující a chytrá dívka. Amina už adoptovaná byla, ale podpora skončila v červenci 2018. Nyní hledáme pro dívku nové adoptivní rodiče, díky nimž by nemusela přerušit školní docházku.

Alpha Oumar Barry

Označení v databázi: 301148
Není adoptován
Situace tohoto dítka je naléhavá
Chlapec, 7 let, Guinea
Alpha pochází z velice početné a chudé rodiny. V projektu má další dva sourozence. Rodiče nemají dostatek prostředků, aby velkou rodinu uživili. Děti nemohou chodit do školy. Chlapec byl již adoptovaný a začal chodit na základní školu. Hledáme pro něj další podporu, aby mohl pokračovat.

Mariama (Marie) Yansane

Označení v databázi: 30232
Není adoptována
Dívka, 23 let, Guinea
Otec je bez práce, celkem má 12 dětí, Yansane bydlí s pěti dalšími lidmi v jednom pokoji, nemají pravidelnou stravu, její nevlastní bratr má číslo 30238, potřebovali by chodit do školy.

Amie Camara

Označení v databázi: 30262
Není adoptována
Dívka, 23 let, Guinea
Amie bydlí se svými sourozenci a rodiči v jedné místnosti,celkem je v rodině 8 lidí, její sourozenci č. 30261 a 30264.Otec má učitelský plat 80000 franků, což sotva pokryje náklady rodiny, žijí v chudobě. Díky podpoře adoptivní rodiny mohla Amie chodit pravidelně do školy. Hledáme pro ní další podporu, aby mohla dokončit střední školu.

Jackline Akoth Ngeso

Označení v databázi: 602035
Není adoptována
Dívka, 22 let, Kenya
Jacklinin otec je velmi vážně nemocný a je připoután na lůžko. Její matka nezvládá sama rodinu uživit. Jackline by proto nutně potřebovala pomoc, která by jí umožnila chodit do školy.

Mamadou Mouminy Diallo

Označení v databázi: 601166
Není adoptován
Chlapec, 21 let, Guinea
Rodina se nachází v obtížné situaci. Chlapec byl již úspěšně dlouhodobě adoptován a v roce 2018 chodí do poslední třídy základní školy. Má dva sourozence. v nedávné době byla jeho podpora bohužel ukončena, proto hledáme rodiče, který by mu pomohl se studiem střední školy.

Mariame Cherif

Označení v databázi: 30442
Není adoptována
Dívka, 21 let, Guinea
Mariame žije s rodiči ve velké bídě, má několik sourozenců a nikdo z nich nechodí do školy. Rodiče nejsou schopni zajistit ani minimální potřeby.

Mariame už byla adoptovaná. Přestože má mnoho povinností spojených s domácností a rodinou, daří se ji studovat. Nyní je ve předposledním ročníku střední školy v Groupe Scolaire Patrice Lumumba.

Agnes Haba

Označení v databázi: 60250
Není adoptována
Dívka, 21 let, Guinea
Rodina nemá finanční prostředky na zajištění základních potřeb, jako jsou: výživa, škola, ošacení a lékařská péče. Žijí na okraji hlavního města Conakry na velmi nízké úrovni. Agnes má jednoho bratra.

Ismael Soumah

Označení v databázi: 3049
Není adoptován
Chlapec, 20 let, Guinea
Chlapec byl po dlouha leta podporovan adoptivnim rodicem, ktery vsak musel s adopci skoncit. Hledame noveho adoptivniho rodice, ktery by Ismaelovi umoznil dodelat skolu. Ismael má 5 sourozenců.

Mariama Conte

Označení v databázi: 30693
Není adoptována
Dívka, 20 let, Guinea
Rodina nemá dostatek prostředků na to, aby mohla děti posílat pravidelně do školy, často jí jen jednou denně. Otec už několik let nemá stálejší práci, maminka prodává na trhu ovoce. Mariama má pět sourozenců.

Mariama už byla adoptovaná. Chodí do 9. třídy. Hledáme jí ového adoptivního rodiče.

Mohamed Kaba

Označení v databázi: 60619
Není adoptován
Chlapec, 19 let, Guinea
Mohamed nemůže chodit do školy, protože rodina nemá dostatečné finanční prostředky. Otec nepracuje. Matka zemřela. Chlapec má 2 bratry.

Mohamed už byl adoptován. Hledáme mu nového adoptivního rodiče.

Christophine Otieno Owino

Označení v databázi: 602051
Není adoptován
Chlapec, 19 let, Kenya
Christophine žije s rodiči, jejichž veškerý příjem pochází z prodeje palivového dříví a uhlí. Bohužel prodejem nevydělávají dost na placení školních potřeb pro syna.

Yosuf Mahmud

Označení v databázi: 601855
Není adoptován
Chlapec, 19 let, Kenya
Maminka malého Yusafa a jeho tří sourozenců se rozvedla a nyní živí celou rodinu sama. Chlapec už jednou adoptován byl, ale adopci jsme museli náhle ukončit. Hledáme pro Yosufa nového adoptivního rodiče.

Sharon Akinyi Bala

Označení v databázi: 602064
Není adoptována
Dívka, 19 let, Kenya
Sharon je sirotek. Maminka jí zemřela v tomto roce. Nyní bydlí u blízkého přítele rodiny, který si nemůže dovolit posílat ji do školy. Sharon v roce 2018 nastoupila na dvouletou vyšší odbornou školu se zaměřením na business management.

Hakin Mohamed

Označení v databázi: 601831
Není adoptován
Chlapec, 18 let, Kenya
Oba rodiče nemají práci. Pouze matka pracuje jako číšnice, aby zajistila alespoň něco k jídlu. Chlapec už jednou adoptovaný byl, ale adopce skončila. Hledáme pro něj nového adoptivního rodiče, aby mohl dostudovat střední školu a třeba i ve studiu pokračovat.

Nana Camara

Označení v databázi: 60744
Není adoptována
Dívka, 18 let, Guinea
Dívka nemohla začít chodit do školy, protože rodiče neměli dostatek peněz. Otec nepracuje. Nana jí pouze jednou denně. Žije s pěti lidmi v jednom pokoji. Má dvě sestry (60745 - Mabinty).

Nana byla adoptována od r. 2007 do r. 2017. Aktuálně studuje na druhém stupni základní školy.