Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Blessing Wangui Njuguna

Označení dítěte v databázi: 10516
Dívka, 8 let
Adoptována
Blessing Wangui Njuguna byla adoptována v roce a dnes navštěvuje školu Rosebella Preparatory Academy.
Město, čtvrť: Nairobi, Dandora
Země: Kenya
Matka: Lilian Wanjiku, nar. 1986, nezaměstnaná
Otec: Stephen Njuguna, nar. 1984, tesař
Popis situace: Dívka žije společně se svými rodiči a dvěma sourozenci v podnájmu v jedné místnosti. Její tatínek pracuje jako tesař a jeho příjem je velmi nestabilní, jelikož je závisly na objednávkách od zákazníků. Maminka momentálně nepracuje. Pro rodiče je tak obtížné zaplatit školné pro všechny své děti.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 10516, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie


Škola Rosebella Preparatory Academy