Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Patience Nyambura Ngugi

Označení dítěte v databázi: 10522
Dívka, 10 let
Adoptována
Patience Nyambura Ngugi byla adoptována v roce 2022 a dnes navštěvuje 1. třídu ve škole Rosebella Preparatory Academy.
Město, čtvrť: Nairobi, Dandora
Země: Kenya
Matka: Agnes Mugeci, nar. 1982, žena v domácnosti
Otec: Peter Ngugi, nar. 1979, pouliční prodavač
Popis situace: Celá rodina skládající se z rodičů a 4 dětí žije v jednom pokoji v podnájmu. Maminky dívky momentálně nepracuje a tatínek pracuje jako podomní prodavač ovoce. Jeho živnost byla velmi ovlivněna vládními optřeními týkající se covidu-19 a příjem rodiny byl tak významně zredukován. Z toho důvodu si rodiče nemůžou dovolit platit vzdělání všem svým 4 dětem.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 10522, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie


Škola Rosebella Preparatory Academy