Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Mariama Cissé

Označení dítěte v databázi: 301319
Dívka, 8 let
K adopci
Situace tohoto dítka je naléhavá
Město, čtvrť: Conakry, Kenien
Země: Guinea
Matka: Mamadama Bangoura, nar. 1991, nezaměstnaná
Otec: Bangaly Cissé, nar. 1964, bývalý policista
Popis situace: Dívka bydlí v jedné místnosti s maminkou. Otec má tři ženy. Všechny přidávají ruku k dílu, aby děti uživily. Rodina si může dovolit s odřenýma ušima jedno jídlo denně. Mariama má tři sourozence. Je to milá a bystrá dívka, která by si ze všeho nejvíc přála zasednout do školních lavic se svými kamarády.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 301319, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie