Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Ousmane Sylla

Označení dítěte v databázi: 301320
Chlapec, 3 let
K adopci
Situace tohoto dítka je naléhavá
Město, čtvrť: Conakry, Kenien
Země: Guinea
Matka: Feu Halimatou Keita, nar. 1979, prodavačka
Otec: Mohamed Lamene Sylla , nar. 1979, nezaměstnaný
Popis situace: Ousmane bydlí v Kenienu se třemi sourozenci v jedné místnosti. Otec si dělá rekvalifikaci a není schopen zaopatřit rodinu, a už vůbec si nemůže dovolit chlapce posílat do školy. Rodina se dělí o jedno jídlo denně.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 301320, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie