Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Ibrahima Camara

Označení dítěte v databázi: 30685
Chlapec, 22 let
K adopci
Město, čtvrť: Conakry, Kenien
Země: Guinea
Matka: Aminata Fofana, nar. 1962, v domácnosti
Otec: Mohamed Camara, nar. 1946, zedník
Popis situace: Rodina je velice chudá, neboť otec je nezaměstnaný a má problémy uživit rodinu a platit nájem. Ibrahima má 3 sourozence. Všichni bydlí společně v jedné místnosti. Rodina jí jen jedno jídlo denně. Ibrahima je moc milý kluk a smíšek. Škola ho baví a je velmi výtvarně nadaný. Ibrahim byl adoptovaný. Teď hledáme někoho, kdo by adopci převzal.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 30685, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie