Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Aboubacar Sylla

Označení dítěte v databázi: 3092
Chlapec, 26 let
Adoptován
Aboubacar Sylla byl adoptován v roce 2004 a dnes navštěvuje 2. ročník střední školy ve škole C.S. de Lambandji.
Město, čtvrť: Conakry, Lambanyi
Země: Guinea
Matka: Mariama Bangoura, nar. 1972, v domácnosti
Otec: Aboubacar Sylla, nar. 1964, zedník
Popis situace: V době, kdy byl Aboubacar přijat do projektu jeho otec nemohl najít práci a rodinu živila matka skrze malý obchůdek. Aboubacar nechodil do školy a měl často hlad. Naštěstí se mu podařilo sehnat adoptivní rodiče, kteří při něm stáli od školy až po univerzitu. Během těch let bohužel zemřeli jeho biologičtí rodiče a poté i babička, u které bydlel. Aboubacar se nyní nachází ve velmi těžké životní situaci a hledá někoho, kdo by mu pomohl dostudovat, aby se o sebe v budoucnu mohl sám postarat.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 3092, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie


 
E_CORE_WARNING Error in file Unknown at line 0: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'D:\PHP\5.3\ext\php_imagick.dll' - The specified module could not be found.