Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Faith Juliet Adhiambo

Označení dítěte v databázi: 602130
Dívka, 17 let
Adoptována
Situace tohoto dítka je naléhavá
Faith Juliet Adhiambo byla adoptována v roce 2013 a dnes navštěvuje 6. třídu ve škole Peace Kids Humanist School.
Město, čtvrť: Pap Onditi, .
Země: Kenya
Matka: EUNICE ATIENO, nar. 1984, zemědělkyně
Otec: JARED OTIENO, nar. 1975, zemědělec
Popis situace: Faith je velice milá a šikovná holka. Její nejoblíbenější předmět je angličtina a jednou by chtěla být učitelkou. Díky projektu se jí podařilo několik let studovat, ale adoptivní rodička musela adopci přerušit. Faith žije se svými rodiči, kteří jsou velice chudí zemědělci a nemají dost peněz, aby jí její sny naplnili. Doufáme, že se najde dobrá duše, která by dívce umožnila ve studiu pokračovat.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 602130, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie