Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Charles Omondi

Označení dítěte v databázi: 602167
Chlapec, 12 let
K adopci
Situace tohoto dítka je naléhavá
Město, čtvrť: Kisian, .
Země: Kenya
Matka: Everlyne Atieno, nar. 1991, farmářka
Otec: Fredrick Ochieng, nar. 1987, farmář
Popis situace: Charles je velice šikovný chlapec. Rád čte. Jeho rodiče jsou ale velice chudí a nemohou si ovolit platit dítěti školní výlohy. Charles díky adopci začal chodit na základní školu a nyní (v roce 2018) chodí do páté třídy. Hledáme pro něj další podporu, aby mohl ve studiu pokračovat.
Kontakt: Lucie Tamášová, lu@centrumdialog.cz, tel. 605 246 227, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 602167, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie