Centrum Dialog

Hledáme novou posilu do týmu na pozici koordinátor/ka projektu Adopce afrických dětí na dálku

Do našeho týmu hledáme komunikativní a srdečnou osobu.

Koordinátor/ka projektu Adopce afrických dětí na dálku

Náplň práce:

  • administrativně-technická koordinace projektů a zajištění chodu kanceláře (správa projektu „Adopce afrických dětí“, vyřizování darovacích smluv, vystavování certifikátů, kontrola plateb a řešení nedoplatků, zajištění informací od dětí pro jejich sponzory atd.)
  • koordinace dobrovolníků
  • komunikace s „adoptivními rodiči“ a koordinátory adopcí v ČR
  • komunikace s koordinátory adopcí v Guineji a Keni
  • vyřizování dotazů týkajících se našich projektů
  • V menším měřítku také fundraising a organizování benefičních akcí, výstav fotografií...

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost a svižnost
  • předpoklady pro práci v týmu
  • znalost práce na PC
  • zájem o rozvojovou problematiku
  • pracovní znalost angličtiny či základy francouzštiny

Výhodou:

praxe v podobné pozici v neziskovém sektoru, zkušenost v oblasti rozvojové spolupráce

Nabízíme:

  • možnost přímo sledovat výsledky a smysluplnost své práce
  • zajímavou, samostatnou a kreativní práci

Vážné zájemce prosíme, aby poslali na lu@centrumdialog.cz svůj strukturovaný životopis a hlavně pak motivační dopis (podle kterého vybíráme do dalšího kola), co nejdříve, nejpozději do 20.7.2019. Osobní schůzky se zájemci budou probíhat postupně během července a srpna a nástup by byl dohodou v srpnu, či září.

Informace o pozici:

  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Francouzština (Mírně pokročilá)
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Inzerát na Jobs.cz zde

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Nejnovější zprávy