Centrum Dialog

Evropský humanistický kemp

Každým rokem organizujeme ve spolupráci s italskými humanisty mezinárodní letní kemp v Itálii. Letos jsme se rozhodli pro změnu a tento kemp pořádáme v České republice. A protože se ho účastní lidé z několika evropských zemí, nazvali jsme ho Evropský humanistický kemp.

Toto velké setkání převážně mladých lidí probíhá od 4. do 18. srpna 2001 v kempu Borný na Máchově jezeře. Na programu jsou různá multikulturní setkání, společenské večery představující různé kultury, jazykové kursy, Hry bez hranic, sportovní turnaje, noční hry, kurzy relaxace, semináře, výlety do okolí a další zajímavé aktivity. Hlavním bodem programu pak bude dvoudenní Festival pro Afriku "Asante Sana" ve dnech 11. a 12. 8. 2001, kterého se zúčastní nejrůznější evropské hudební skupiny a divadla (jejich seznam je na letáku), dále bude uspořádána výstava fotografií, promítání filmů, výtvarné dílny, prezentace Kampaně lidské podpory v afrických zemích, ... Ubytování je ve vlastních stanech, karavanech a bungalovech. V areálu kempu je k dispozici prodejna potravin a ostatního doplňkového sortimentu. Hlavním zázemím kempu je restaurace s barem s pružnou provozní dobou a terasa s výdejními občerstvovacími okny. Součástí objektu je sociální a hygienické zázemí - umývárny s teplou a studenou vodou, prostor na umytí nádobí a sprchy. Přímo v kempu je hřiště na plážový volejbal, dětský koutek a prostor pro posezení u táboráku. V nedalekém okolí je možné navštívit řadu historických památek a různé kulturní zajímavosti. K propagaci kempu jsme vytiskli spoustu plakátů, o kempu byla zmínka v rádiích, televizi, novinách a časopisech, na internetu, takže čekáme velkou účtast. Do Starých Splavů (kde je kemp Borný) se dostanete vlakem nebo autobusem, odjezdy z Prahy najdete tady. S dalšími dotazy se obraťte telefonem na mně, případně na někoho z dalších organizátorů.
Další odkazy týkající se kempu: Jízdní řád Praha - Staré Splavy Mapa okolí kempu Borný Webové stránky kempu Borný Plakáty na kemp a Festival pro Afriku Reklamní proužky English version

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Nejnovější zprávy